Kysané zelí 500g | Dýně, brusinka, indické koření

Značka: Zelíííčko

Zelenina mléčného kvašení s příjemnou chutí Indického koření, brusinkou a dýní 

rozsvítí každý pokrm během zimních temných dnů. 

Pálivost: žádná
Objem: 500g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 66
157 Kč 140,18 Kč bez DPH
Kysané zelí 500g | Dýně, brusinka, indické koření
Značka: Zelíííčko

Složení: Bílé hlávkové zelí, dýně hokaido (Farma Mrtináskovi Pustějov) brusinky, kurkuma, zázvor, kardamom, koriandr, římský kmín, hřebíček, paprika mletá, skořice, černý pepř, mořská sůl.

Obsahuje: kyselina mléčná, vitamíny skupiny B1, B2, A, vitamíny C a K, minerály jako draslík, hořčík, fluor a enzymy, je bohaté na aminokyseliny, velké množství silných antioxidantů. Dále obsahuje kurkumin, sabinen, felandren, gingerol.

 

Hlavní zdravotní přínosy:

Zázvor má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při žaludečních, cestovních a těhotenských nevolnostech. Napomáhá při léčbě rýmy a chřipky. Snižuje cholesterol, stimuluje krevní oběh a podporuje redukci váhy. Kurkuma, Kurkumin má vynikající protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Proto je považován za silné přírodní antibiotikum.
pomáhá detoxikovat potravu, zabíjí bakterie a dokonce i parazity, pokud jsou v ní obsaženy, stimuluje zažívání, napomáhá regeneraci jaterní tkáně. Pomáhá také snižovat vzniku kardiovaskulárních chorob. Čistí krev, posiluje srdce a významně také podporuje mozkové kognitivní funkce, zejména u starších lidí. Antioxidanty obsažené v kurkumě navíc prokazatelně napadají karcinogeny. Dokáží potlačit časný vývoj rakovinotvorných buněk, zastavit rozšiřování onemocnění a podpořit vlastní obranný systém organismu. Kurkuma se doporučuje požívat při artritidě a problémech s klouby. Zmírňuje ztuhlosti, otoky kloubů a slouží ke zlepšení jejich pohyblivosti.

 

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním potravinářským ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned s okamžitou náhradou. 
• Minimální trvanlivost 6 měsíců  při správném skladování a zacházení. 

!!! Naše tvrzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzaté z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charakter. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kysané zelí
Hmotnost: 0.5 kg