Kysané zelí 500g | Kimchi, jemné

Značka: Zelíííčko

Zelenina mléčného kvašení s chutí po použitých surovinách, jako je chilli, zázvor, česnek....

Vhodné k méně výrazným pokrmům jako je bílá rýže s tofu. 

Pálivost: ️ lehce pikantní 

Objem: 500g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 46
183 Kč 163,39 Kč bez DPH
Kysané zelí 500g | Kimchi, jemné
Značka: Zelíííčko

Složení: české hlávkové zelí, mrkev, zelená cibulka, česnek - ( Farma Martinásci Kujavy), Gigant kedlubna, cibule žlutá, jablko - (Farma Lička Sedlnice), chilli gochugaru, zázvor, mořská sůl.

 

Obsahuje: kyselina mléčná, vitamíny skupiny B1, B2, A, vitamíny C a K, minerály jako draslík, hořčík, fluor a enzymy, je bohaté na aminokyseliny, velké množství silných antioxidantů. Obsahuje řadu zdravých látek včetně kapsaicinu, allicinu, chlorofylu, karotenoidů , flavonovoidů a isothiokyanáty s nízkým obsahem tuku a cukru. 

 

 

Hlavní zdravotní přínosy:

Prospěšnost pro trávící systém díky vysokému obsahu probiotik. Udržuje zdravý stav střevní mikroflóry, zázvor, česnek a chilli zvyšují naši imunitu. Pomáhají v boji proti infekcím a jsou cenné při léčbě nachlazení a chřipky. Snižuje celkový obsah cholesterolu v krvi a LDL cholesterol. Díky selenu a allicinu snižuje riziko srdečních poruch. Lactobacillus bakterie v kimchi rozšiřuje léčebné účinky na různá kožní onemocnění. Podporuje hubnutí a díky vysokému obsahu vlákniny snižuje pocit hladu. Chrání proti stárnutí díky přítomnosti antioxidantů a vitamínu C.

 

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním potravinářským ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned s okamžitou náhradou. 
• Minimální trvanlivost 6 měsíců  při správném skladování a zacházení. 

!!! Naše tvrzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzaté z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charakter. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kimchi speciality
Hmotnost: 0.5 kg