Kysané zelí 500g | Červená řepa, křen, červená cibule, jablko

Značka: Zelíííčko

Pro ten náš český jazýček, zelenina mléčného kvašení,  červené zelí s příchutí červené řepy, křenu, jablka a červené cibule. 

Doporučujeme konzumovat samostatně a nebo uvařit dobrý Boršč. 

Objem: 500g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 52
157 Kč 140,18 Kč bez DPH
Kysané zelí 500g | Červená řepa, křen, červená cibule, jablko
Značka: Zelíííčko

Složení: české hlávkové zelí červené, červená řepa 20%, jablko 5%, červená cibule 5% mletý křen 1%, mořská sůl.

Obsahuje: kyselina mléčná, vitamíny skupiny B, vitamíny C, D, E, B12 a K, dále obsahuje, karoten, thiamin, riboflavin, niacin. Minerály jako draslík, hořčík, fluor a enzymy, a z mikro prvků rubidium a cesium. Důležitý je obsah rostlinných barviv, betaninu.

 

 

Hlavní zdravotní přínosy:
Prospěšnost pro trávící systém díky vysokému obsahu probiotik. Řepa podporuje činnost jater, barvivo červené řepy, betanin, rozšiřuje věnčité tepny a zpevňuje stěnu vlásečnic. K přímo léčivým účinkům lze zařadit například účinky močopudné, vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Podporuje růst buněk a opravuje jejich jádra. Aktivuje tvorbu červených krvinek, a tím zásobování buněk kyslíkem. Podporuje činnost střev a zbavuje je jedovatých látek, odstraňuje zácpu. Podporuje nervovou činnost a posiluje imunitu, potlačuje záněty a alergie.

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním potravinářským ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned s okamžitou náhradou. 
• Minimální trvanlivost 6 měsíců  při správném skladování a zacházení. 

!!! Naše tvrzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzaté z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charakter. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kysané zelí
Hmotnost: 0.5 kg