Kysané zelí 500g | Mořské řasy Arame, Wakame, Nori

Značka: Zelíííčko

Zelenina mléčného kvašení  s mořskými řasami sušenými na horském vzduchu.

Vhodné pro začátečníky, vyzkoušejte bez předsudků, budete mile překvapení. Skvělý doplněk Jódu. 

Objem: 500g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 55
157 Kč 140,18 Kč bez DPH
Kysané zelí 500g | Mořské řasy Arame, Wakame, Nori
Značka: Zelíííčko

Složení: české hlávkové zelí, řasa, wakame, Arame, Nori, 1% mořská sůl. 

Obsahuje: kyselina mléčná, vitamíny skupiny B1, B2, A, vitamíny C a K, minerály jako draslík, hořčík, fluor a enzymy, je bohaté na aminokyseliny, velké množství silných antioxidantů. Řasy zdroj bílkovin, hydrokoloidů, vitaminů (A, C, E a B12), celé řady minerálních a stopových prvků a dalších bioaktivních látek. Významný zdroj bílkovin jsou některé řasy potenciální potravinou budoucnosti. Obsah velkého množství jódu a esenciálních aminokyselin (v sušině) je srovnatelný s obsahem ve vejcích a luštěninách.

 

Hlavní zdravotní přínosy:
Prospěšnost pro trávící systém díky vysokému obsahu probiotik. Udržuje zdravý stav střevní mikroflóry. Mořské řasy pomohou při jakémkoli onemocnění. Obnovují poškozenou DNA buněk a obzvláště aktivně se podílí na podpoře endokrinního systému. Vstřebávají totiž radiaci, která v některých případech hypotyreózy a narušení funkce hypotalamu, hypofýzy a šišinky může být mocně destruktivní. Jsou vynikajícím zdrojem aktivního jódu, který ochraňuje štítnou žlázu před radiací a viry. Prospívají kostem, šlachám, vazům, pojivovým tkáním a zubům. Pomáhají při onemocněních a symptomech způsobených toxickými těžkými kovy, jako jsou Alzheimerova choroba, ADHD, epilepsie a psychický útlum.

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním potravinářským ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned s okamžitou náhradou. 
• Minimální trvanlivost 6 měsíců  při správném skladování a zacházení. 

!!! Naše tvrzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzaté z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charakter. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kysané zelí
Hmotnost: 0.5 kg