Kysané zelí 500g | Kimchi, ostré

Značka: Zelíííčko

Zelenina mléčného kvašení pro všechny co se rádi potí na čele, protože tohle má říz. 

Doporučujeme podávat k pokrmům které jsou málo výrazné jako je třeba bílá rýže a tofu. 

Pálivost: středně ostré

Hmotnost: 500g 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 43
183 Kč 163,39 Kč bez DPH
Kysané zelí 500g | Kimchi, ostré
Značka: Zelíííčko

Složení: české hlávkové zelí, mrkev 15%, Gigant kedlubna 15%, cibule žlutá, chilli gochugaru, zelená cibulka, česnek, zázvor, jablko, mořská sůl.

 

Obsahuje: kyselina mléčná, vitamíny skupiny B1, B2, A, vitamíny C a K, minerály jako draslík, hořčík, fluor a enzymy, je bohaté na aminokyseliny, velké množství silných antioxidantů. Obsahuje řadu zdravých látek včetně kapsaicinu, allicinu, chlorofylu, karotenoidů , flavonovoidů a isothiokyanáty s nízkým obsahem tuku a cukru. 

 

 

Hlavní zdravotní přínosy:

Prospěšnost pro trávící systém díky vysokému obsahu probiotik. Udržuje zdravý stav střevní mikroflóry, zázvor, česnek a chilli zvyšují naši imunitu. Pomáhají v boji proti infekcím a jsou cenné při léčbě nachlazení a chřipky. Snižuje celkový obsah cholesterolu v krvi a LDL cholesterol. Díky selenu a allicinu snižuje riziko srdečních poruch. Lactobacillus bakterie v kimchi napomáhá při kožních onemocnění. Podporuje hubnutí a díky obsahu vlákniny (prebiotikum)  snižuje pocit hladu. Chrání proti stárnutí díky přítomnosti antioxidantů a vitamínu C.

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním potravinářským ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned s okamžitou náhradou. 
• Minimální trvanlivost 6 měsíců  při správném skladování a zacházení. 

!!! Naše tvrzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzaté z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charakter. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kimchi speciality
Hmotnost: 0.5 kg