Sezonní Pickles 500g

Značka: Zelíííčko

Zelenina mléčného kvašení, sklizená a daná do kádě ve své největší síle. 

Doporučujeme konzumovat během celého roku, zelenina se mění během ročního období a podle toho co zrovna naše spřátelené farmy sklidí. Můžete si tak byt jistí, že tam najdete samou dobrou zeleninu Farmy - ( Integrovaný systém pěstování Lička-Sedlnice, Biodynamické pěstitelství Martinásci- Pustějov, Eko statek Vorlický Kujavy).

Objem: 500g

Dostupnost Skladem
Kód: 85
157 Kč 140,18 Kč bez DPH
Sezonní Pickles 500g
Značka: Zelíííčko
produkt zeli pickles
Novinka

Sezonní zelenina mléčného kvašení, čerstvě sklizena ve své největší síle.

 

Hlavní zdravotní přínosy:

Prospěšné mikro organizmy napomáhají střevní mikroflóře, tvorba SCFA, vyživují slizniční epitelové buňky, tvorba slizničního slizu (mucin), chrání před kolonizací patogenních mikroorganizmu, deaktivace karcinogenních látek, napomáhá ke střebávaní nutrientů. Prevence před idiopatickými střevními záněty a spousty dalšího.   

 

Garance

• Všechny výrobky jsou kultivovány přírodní cestou mléčného kvašení a to nejméně po dobu 4 až 5 týdnu dle odrůdy, než jdou do obalu.
• Jediný konzervant je kvalitní mořská sůl, a přirozeně se vyskytující kyselina mléčná, bez barviv, konzervantů a addektiv.
• Každá várka je originál, ruční práce.
 Vstupní suroviny pocházejí z 80 některé i 99% z místních zdrojů.
• Naše prostory jsou schváleny a zkolaudovány státním veterinárním ústavem a Hygienou Moravskoslezského kraje a zelenina je zpracovávána dle standardu HACCP.
 Reklamace řešíme hned a s okamžitou náhradou. 
• Spotřeba 6 měsíců  1 rok dle odrůdy zelí a způsobu skladování.

!!! Naše trvzení nenahrazují lékařskou ani žádnou jinou odbornou radu, jsou převzate z běžně veřejně dostupných médií a májí pouze informativní charaktér. Naše produkty slouží pouze jako doplněk vyvážené stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kysané zelí
Hmotnost: 0.5 kg